Tuzla Beyaz Eşya Servisi

TUZLA BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Artık dilediğiniz  beyaz eşya tamirive onarım hizmetlerinin tamamından faydalanabilecek ve parça değişimi gibi büyük işlerde dahi, cüzi rakam uygulamaları sağlayacağız!Uzun yıllardır bu sektörde olan şirketimiz, kaliteli servis denildiğinde “önerilen servis” durumuna gelmiştir. Müşteri memnuniyetini hep en üst düzeyde tutuyor oluşumuz, bizi bugünlere ulaştırdı. Yapılan işin arkasında durarak, disiplinli ve temiz çalışarak her geçen gün daha iyiye gitmek amaçlanmaktadır. Ekipmanlar ve sistemimiz daima ileriye dönük çalışma sürdürdüğümüzü net bir şekilde vurgulamaktadır. İşlem sonunda cihazın en verimli çalışacak konuma getirmek için her tür tecrübe mevcuttur. Etkili ve emniyetli servis hizmeti sağlamak bizim görevimizdir.

 

Tuzla Beyaz Eşya Servis Bölgelerimiz;

Akfırat Mahallesi Beyaz Eşya Servisi
Mescit Mahallesi Beyaz Eşya Servisi
Anadolu Mahallesi Beyaz Eşya Servisi
Mimar Sinan Mahallesi Beyaz Eşya Servisi
Aydınlı Beyaz Eşya Servisi
Orhanlı Beyaz Eşya Servisi
Aydıntepe Beyaz Eşya Servisi
Orta Mahallesi Beyaz Eşya Servisi
Cami Mahallesi Beyaz Eşya Servisi
Postane Mahallesi Beyaz Eşya Servisi
Evliya Çelebi Mahallesi Beyaz Eşya Servisi
Şifa Mahallesi Beyaz Eşya Servisi
Fatih Mahallesi Beyaz Eşya Servisi
Tepeören Beyaz Eşya Servisi
İçmeler Beyaz Eşya Servisi
Yayla Mahallesi Beyaz Eşya Servisi
İstasyon Mahallesi Beyaz Eşya Servisi

 

Hizmetlerimiz hangi beyaz eşyaları kapsıyor?

Hizmetlerimiz buzdolabı bakım ve onarımı, ankaster fırın ve ocak bakım ve onarımı, davlumbaz bakım ve onarımı, bulaşık makinesi bakım ve onarımı, çamaşır makinesi bakım ve onarımı, elektrikli süpürge bakım ve onarımı hizmetlerini kapsamaktadır. Bütün bunlarla birlikte, su sebili,blender,derin dondurucu,doğalgaz sobası  olarak da müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 Tuzla Beyaz Eşya Servisi yılların vermiş olduğu teknik bilgi birikimi, deneyim ve tecrübeye dayanarak Tuzla'da Teknik Servis olarak faaliyet göstermektedir. Teknolojik gelişmeleri yakından izleyen profesyonel teknik servis ekibimiz cihazınızın her türlü sorununu ve arızasını profesyonelce çözmektedir. Size daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet vermek için Tuzla'nın her noktasında bulunan uzman servis ekibimiz her zaman hizmetinizdedir.Deneyimli Tuzla Beyaz Eşya Servisi, servis teknik personellerimizin tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Tuzla Beyaz Eşya Servisi beyaz eşya servisi, servis bakımı,onarımı ve servisi ürün montajında müşterilerimizin güler yüzlü kalmaları için elimizden gelen gayret ve imkanı sağlamaktayız.

 

 

Top